Wtorek, 6 czerwca 2023r. | Imieniny: Norberta, Laurentego, Bogumila
Pokaż menu

Plan zagospodarowania – debata przesunięta

03 sierpnia, 2020

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry zawiadamia, że z powodu obostrzeń epidemiologicznych, jakimi aktualnie został objęty budynek Urzędu Miasta przy ul. Sienkiewicza, zaplanowana na dzień 4 sierpnia 2020 r. na godz. 11:00 debata publiczna nad rozwiązaniami projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w dzielnicy Bobrowniki Śląskie – Piekary Rudne w rejonie ulic J. Korola, Kruczej i Grunwaldzkiej, nie odbędzie się. O następnym terminie debaty, jak również następnego wyłożenia tego projektu planu poinformujemy w późniejszym terminie.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).