Wtorek, 9 sierpnia 2022r. | Imieniny: Romana, Ryszarda, Edyty
Pokaż menu

Pluszowe misie – miejski prezent dla dzieci, które przychodzą na świat w Tarnowskich Górach

01 grudnia, 2021

100 ufundowanych przez Urząd Miejski pluszaków trafiło dziś na tarnogórską porodówkę w ramach prowadzonej przez szpital akcji „Warto rodzić w Tarnowskich Górach”. Prezent z rąk burmistrza Arkadiusza Czecha odebrali: prezes Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego im. B. Hagera – Sebastian Grabowski, ordynator oddziału Ginekologiczno – Położniczego dr n. med. Adam Tiszler (inicjator akcji) i oddziałowa Małgorzata Żółkiewicz. Misie będą odtąd sympatyczną pamiątką dla każdego dziecka, które przyjdzie na świat w tarnogórskiej porodówce. Pierwsze mamy już cieszą się z miłego miejskiego prezentu.

 

Galeria

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).