Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Płyn dezynfekujący dla ośmioklasistów

14 czerwca, 2020

Cztery tysiące saszetek jednorazowego użytku ze środkiem dezynfekującym do rąk Nitrosept trafiło do Urzędu Miejskiego w
Tarnowskich Górach za pośrednictwem Fundacji KGHM prosto z należącej do Grupy KGHM firmy Nitroerg.

Produkowany w Krupskim Młynie i Bieruniu środek to pomoc dla samorządów i mieszkańców w walce z epidemią. Podobne “dary” trafiły już m.in. do samorządów w Bieruniu, Tychach, starostwa powiatowego w Tarnowskich Górach oraz szpitali, stacji pogotowia ratunkowego, przychodni, straży pożarnych, swoją bezpłatną porcję otrzymał również Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. w Tarnowskich Górach.  Nasze “urzędowe” saszetki idą na użytek rozpoczynających we wtorek 16 czerwca egzaminy ośmioklasistów.
 Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).