Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Pniowiec czyli maseczki dla każdego seniora

20 kwietnia, 2020

W sobotę 18 kwietnia w Rada Dzielnicy Pniowiec, OSP Pniowiec oraz Parafia Matki Bożej Królowej Wszechświata zorganizowała akcję pn. “Maseczka dla seniora”.

W ciągu jednego dnia do ponad 200 seniorów strażacy dostarczyli paczki zawierające po 3 maseczki uszyte przez krawcowe z miejscowej szwalni i Rękodzielne Tarnogórzanki. Koszty pokrył właściciel szwalni oraz ksiądz proboszcz.

Pozostałe 50 maseczek będzie wystawionych w kościele, można się po nie zgłaszać także na probostwo (nr. telefonu – 32 284 20 56).

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).