Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Pniowiec, Strzybnica: konsultacje społeczne

23 maja, 2023

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne w sprawie przebudowy amfiteatru w Parku Hutnika w Strzybnicy i wyznaczenia kierunków zagospodarowania otoczenia Zalewu w Pniowcu.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w poniedziałek 29 maja o godz. 18.00 w sali nr 40 Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza 2.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).