Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

“Policja śląska stawia na bezpieczny sk8park&pumptrack”

30 lipca, 2020

“Policja śląska stawia na bezpieczny sk8park&pumptrack” to wydarzenie skierowane do miłośników rolek! ?? Zapraszamy w poniedziałek 3 sierpnia do Skateparku AIG przy ul. Obwodnica 8 w godzinach od 16.00 do 17.00. W programie policyjny quiz z nagrodami, pokaz jazdy wyczynowej na rolkach w wykonaniu mistrza Polski Tomasza Przybylika oraz wicemistrza Krystiana Zarzecznego oraz zajęcia rolkowe z certyfikowanym instruktorem. Polecamy!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).