Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Powiat walczy o znak jakości

18 sierpnia, 2020

Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach ponownie ubiega się o Europejski Znak Jakości Zarządzania w Samorządzie Terytorialnym. Aby złożyć wniosek konieczny jest udział w badaniu ankietowym, dlatego zachęcamy do udziału w nim.

Certyfikat jest dowodem na stosowanie przez jednostki samorządowe w praktyce zasad wynikających z Europejskiej Strategii na rzecz Innowacji i Dobrego Rządzenia na Poziomie Lokalnym.  Cały program oparty jest na 12 zasadach dobrego zarządzania w lokalnej administracji. Odznaczenie przyznawane jest na dwa lata, a tarnogórskie starostwo zdobyło je po raz pierwszy w 2018 roku.

Zapraszamy do podzielenia się opiniami na temat działalności tarnogórskiego samorządu powiatowego. Wypełnienie ankiety powinno zająć od 5 do 10 minut. Udział w badaniu jest niezbędny do prawidłowego złożenia wniosku.

Badanie jest anonimowe – nie ma możliwości identyfikacji odpowiedzi, których Państwo udzieliliście. Wyniki będą analizowane i prezentowane wyłącznie w zbiorczych zestawieniach.

Link do ankiety: https://tarnogorski-obywatel.webankieta.pl/


Więcej informacji o Certyfikacie: www.frdl.org.pl/eloge
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).