Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Powitanie wiosny 2023

06 marca, 2023

Jak co roku 21 marca zapraszamy na Rynek dzieci małe i duże na uroczyste powitanie wiosny! W programie imprezy, która odbędzie się we wtorek, gry i zabawy oraz – oczywiście – basen, w którym topić będzie można Marzanny i Marzanioki!

Pod Ratusz zapraszamy w godz. 8.30 – 12.00 dzieci, młodzież i dorosłych.

Zapisy, potrzebne tylko i wyłącznie w celach porządkowych, przyjmuje Wydział Kultury, Turystyki i Promocji miasta pod nr. tel. 32 39 33 831, 847-8 oraz w biurze Wydziału w pokoju nr 4 (parter Ratusza, Punkt Informacji o Mieście, wejście także bezpośrednio od Rynku).

 

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).