Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Prof. Balcerowicz w Tarnowskich Górach

17 lutego, 2023

Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusz Czech i Paweł Kobyliński zapraszają na spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem, byłym ministrem finansów i byłym prezesem Narodowego Banku Polskiego, twórcą i realizatorem reformy gospodarczej z przełomu lat 80. i 90..

Spotkanie odbędzie się w piątek 24 lutego o godz. 16.30 w Tarnogórskim Centrum Kultury. Darmowe wejściówki (bilety na styczniowe, odwołane spotkanie, nie tracą ważności) do odebrania w kasie TCK od piątku 17.02 od godz. 15.00.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).