Wtorek, 27 lutego 2024r. | Imieniny: Gabriela, Anastazji
Pokaż menu

Program rewitalizacji miasta: zapraszamy na warsztaty

21 września, 2023

W ramach konsultacji społecznych w sprawie opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Tarnowskie Góry na lata 2023-2030 zapraszamy na warsztaty. Spotkanie obędzie się we wtorek 26 września o godz. 17.00 w Sali Sesyjnej Ratusza.

Jednocześnie przypominamy, że w ramach konsultacji można zgłaszać uwagi w tym propozycje, które dotyczą przedsięwzięć rewitalizacyjnych. Konsultacje potrwają od 8 do 30 września.

Konsultacje społeczne będą prowadzone w formie pisemnej  w siedzibie Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach w pokoju numer 77 w budynku przy ul. Sienkiewicza 2 oraz w formie elektronicznej na adres e-mail: fundusze@um.tgory.pl poprzez złożenie poniższych dokumentów:

  1. formularz zgłaszania uwag,
  2. ankietę, 
  3. zgłoszenie propozycji przedsięwzięcia wykorzystując formularz: „karta projektu przedsięwzięcia”. 

Zarządzenie wraz z dokumentami.

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).