Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Przed nami 6. Rowerowy Rajd!

20 lipca, 2023

Rada Seniorów i Burmistrz Tarnowskich Gór zapraszają seniorów (i nie tylko) na szósty rajd rowerowy. Trasa pobiegnie z Tarnowskich Gór do … Pałacu w Brynku!

Zbiórka zaplanowana jest na godz. 10:00 w sobotę 29 lipca na Rynku w Tarnowskich Górach. Długość trasy wynosić będzie ok. 32 km.
 
Celem rajdów jest promowanie aktywnego wypoczynku na rowerze oraz prezentacja walorów środowiska naturalnego regionu, a także zdrowego trybu życia! 
 
Udział w rajdzie jest bezpłatny, nie trzeba się rejestrować! Każdy chętny do wzięcia udziału proszony jest jedynie o stosowanie się do przepisów ruchu, obowiązujących na drogach oraz zabranie ze sobą ochronnego kasku.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).