Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Przedszkolaki z ZSP nr 2 posprzątały Ziemię

25 kwietnia, 2023

Dziś szybko śniadanie/I wielkie sprzątanie./Naszą planetę cenimy/Dlatego porządki zrobimy./Spacer daleki potem/Do Zalewu i z powrotem – taki wiersz wychowawczyni p. Katarzyny Świderskiej zachęcał przedszkolaki z Przedszkola nr 23 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Tarnowskich Górach do akcji sprzątania Ziemi.

W piątek 21 kwietnia maluchy zebrały 4 worki śmieci. Wielkie brawa dla całej świetnej drużyny!

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).