Piątek, 9 czerwca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Dominika, Efrema
Pokaż menu

Punkt dla uchodźców nadal czynny

02 stycznia, 2023

Nasz Punkt Obsługi Uchodźców przy Rynku 8 czynny jest również w tym roku.

Infografika: Punkt obsługi uchodźców otwarty. W tle siedziba punktu z flagami ukraińskimi i tarnogórskim herbem. W prawym górnym rogu na tle ukraińskiej flagi logo I love TG.

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej udzielają tutaj pomocy od poniedziałku do piątku w godz. 10-14. Każdy uchodźca znajdzie tutaj wszystkie informacje dotyczące m.in. zakwaterowania, czy rejestracji.

Kierujcie tutaj wszystkich potrzebujących z Ukrainy
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).