Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Rajd rowerowy do Mokołeski

18 sierpnia, 2023

Rada Seniorów i Burmistrz Tarnowskich Gór zapraszają seniorów (i nie tylko) na siódmy rajd rowerowy. Trasa pobiegnie z Tarnowskich Gór do Mikołeski!

Zbiórka zaplanowana jest na godzinę 10:00 w sobotę 26 sierpnia na Rynku. Długość trasy wynosić będzie około 35 km. Udział w rajdzie jest bezpłatny, nie trzeba się rejestrować! Każdy chętny do wzięcia udziału proszony jest jedynie o stosowanie się do przepisów ruchu, obowiązujących na drogach oraz zabranie ze sobą ochronnego kasku.

Przed nami 6. Rowerowy Rajd!

 

Rajd rowerowy szlakiem UNESCO

 

III Rajd dla seniorów i nie tylko

 

Rajd rowerowy do Kalet

 

 

Majówka po tarnogórsku na rowerach!

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).