Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Rapoort o stanie powiatu – środa 11.11.2020

12 listopada, 2020

Raport o stanie powiatu – dane ze środy 11.11.2020: danych o sytuacji w mieście bytomski Sanepid nie podaje od dwóch tygodni, dlatego my nie informujemy o liczbie zakażonych, ani objętych nadzorem na terenie Tarnowskich Gór.

1140 osób zakażonych, 2409 kwarantann, nadzór Sanepidu – 3549, 36 ofiar śmiertelnych, 906 wyzdrowiałych (dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych oraz osób wyzdrowiałych odnoszą się do okresu od początku pandemii).

Dane ze strony https://psse.bytom.pl/dane-dotyczace-aktualnej-sytuacji-ep…/

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).