Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

RAPORT O STANIE MIASTA 30.07.2020

30 lipca, 2020

Osoby zakażone 14 | 29 kwarantanny domowe w tym 15 decyzji administracyjnych (kwarantanna przymusowa) | 10 ofiar śmiertelnych | 173 osoby wyzdrowiałe

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.