Czwartek, 6 sierpnia 2020r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

RAPORT O STANIE MIASTA 31.07.2020

31 lipca, 2020

Stan pandemii w Tarnowskich Górach na dziś. 12 osób zakażonych, 36 kwarantann domowych, 10 ofiar śmiertelnych, 173 osoby wyzdrowiałe.

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.