Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Raport o stanie miasta 8.09.2020

08 września, 2020

Raport o stanie miasta według Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bytomiu, dane z dzisiaj (08.09.2020): 3 osoby zakażone, 9 kwarantann, nadzór Sanepidu 6, 11 ofiar śmiertelnych, 220 wyzdrowiałych (dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych oraz osób wyzdrowiałych odnoszą się do okresu od początku pandemii).
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).