Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Raport o stanie miasta 9.04.2020

04 września, 2020

Raport o stanie miasta według Powiatowej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Bytomiu, dane z dzisiaj (04.09.2020): 12 osób zakażonych, 36 kwarantann, nadzór Sanepidu 24, 11 ofiar śmiertelnych, 213 wyzdrowiałych (dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych oraz osób wyzdrowiałych odnoszą się do okresu od początku pandemii).
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).