Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Raport o stanie miasta – czwartek, 20.08.2020

20 sierpnia, 2020

Raport o stanie miasta według Powiatowej Stacji Sanitarnej-Epidemiologicznej w Bytomiu, dane z dzisiaj (20.08.2020): 20 osób zakażonych, 41 kwarantann, nadzór Sanepidu 20, 10 ofiar śmiertelnych, 191 wyzdrowiałych (dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych oraz osób wyzdrowiałych odnoszą się do okresu od początku pandemii).

.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).