Wtorek, 24 listopada 2020r. | Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Pokaż menu

Raport o stanie miasta – piątek, 23.10.2020

23 października, 2020

123 osoby zakażone, 32 kwarantanny, nadzór Sanepidu – 155, 12 ofiar śmiertelnych, 256 wyzdrowiałych (dane dotyczące liczby ofiar śmiertelnych oraz osób wyzdrowiałych odnoszą się do okresu od początku pandemii).

Raport w oparciu o dane Dane Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Bytomiu: https://psse.bytom.pl/dane-dotyczace-aktualnej-sytuacji-ep…/.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).