Środa, 24 lipca 2024r. | Imieniny: Kingi, Krystyny
Pokaż menu

Remont pustostanów w budynkach komunalnych Miasta Tarnowskie Góry

23 lutego, 2024

Przedmiotem projektu był remont pustostanów w budynkach komunalnych Miasta Tarnowskie Góry. W ramach projektu wykonano remont 5 lokali mieszkalnych – pustostanów, nienadających się do zamieszkania, które przed rozpoczęciem realizacji projektu nie były wykorzystywane jako mieszkania o najmie socjalnym, mieszkania wspomagane bądź chronione.

 

Remontem objętych zostało 5 lokali mieszkalnych socjalnych o łącznej powierzchni 234,65 m2 w celu usamodzielnienia ekonomicznego obywateli Ukrainy, którzy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej od dnia 24 lutego 2022 w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium Ukrainy. Remont lokali mieszkalnych obejmował m.in. prace budowlane, wymiana drzwi wewnętrznych, rozbiórka ścianek działowych, obicia ścian z paneli i płyt gipsowo-kartonowych, remont ścian wraz z odgrzybieniem i uzupełnieniem tynków oraz wykonaniem gładzi gipsowych i malowaniem, wymiana posadzek.

Tytuł projektu: „Remont pustostanów w budynkach komunalnych Miasta Tarnowskie Góry”

Nazwa Beneficjenta: Gmina Tarnowskie Góry

Wartość całkowita projektu: 505 161,28 zł

Dofinansowanie Unii Europejskiej: 505 161,28 zł

Okres realizacji projektu: 07.06.2023 – 30.11.2023r.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).