Czwartek, 1 czerwca 2023r. | Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada
Pokaż menu

Repty Śląskie: spotkanie ws. szkoły i przedszkola

04 kwietnia, 2023

Wkrótce rozbudowany zostanie repecki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 .

Wkrótce rozbudowany zostanie repecki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tarnowskich Górach. W miejscu przedszkola w ciągu mniej więcej dwóch lat powstanie nowy budynek, który pozwoli na zwiększenie miejsc dla stale rosnącej liczby repeckich przedszkolaków i uczniów. Przebudowa skomplikuje nieco życie szkolnej społeczności, dlatego na spotkania informacyjne zapraszamy rodziców dzieci.
Oba odbędą się we wtorek 4 kwietnia w sali gimnastycznej przy ul. Żeromskiego 64.
godz. 17.00 – spotkanie dla rodziców przedszkolaków
godz. 18.00 – spotkanie dla rodziców dzieci szkolnych
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).