Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Rowerowy Maj wystartował!

04 maja, 2023

Ponad 1500 dzieci oraz 150 nauczycieli z tarnogórskich szkół – podobnie jak w 40 innych miastach Polski – przystąpiło do akcji #RowerowyMaj.

Już po raz trzeci miasto zachęca w maju młodych tarnogórzan, by dojeżdżali na zajęcia na rowerach, hulajnogach, deskorolkach, rolkach lub wrotkach. Akcja ma kształtować zdrowe nawyki transportowe i promować aktywne dojazdy. Kampania ma zachęcać do zdrowego trybu życia oraz zwiększać świadomość, jak rodzaj transportu wpływa na środowisko. Aktywne dojazdy to również okazja do dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji.???? Życzymy wszystkim uczestnikom bezpiecznych przejazdów ! #rowerowo

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).