Sobota, 2 marca 2024r. | Imieniny: Heleny, Halszki, Pawla
Pokaż menu

Rozstrzygnięcie konkursu ofert dla NGO – pomoc przedmedyczna

24 kwietnia, 2020

Rozstrzygnięcie konkurs ofert na powierzenie zadania z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w roku 2020 pn. „Edukacja mieszkańców z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej”

Zarządzenie Pierwszego Zastępcy Burmistrza Miasta Tarnowskie Góry w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu ratownictwa i ochrony ludności w roku 2020 pn.
„Edukacja mieszkańców z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej”

Pliki do pobrania

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).