Czwartek, 25 lutego 2021r. | Imieniny: Wiktora, Cezarego
Pokaż menu

Ruch w okolicach ulicy Stalmacha przywrócony

22 lutego, 2021

Po zakończeniu wszystkich prac wykończeniowych (zima nieco im przeszkodziła) na ul. Stalmacha przywrócono ruch dwukierunkowy, ul. Strzelecka i łączniki z ul. Tylną oraz Strzelecka są ponownie otwarte i jednokierunkowe.

Na wymienionych ulicach po kilku miesiącach prac wymieniono nawierzchnię chodników na granitową, przy Strzeleckiej wykonano miejsca postojowe, remont oraz przebudowa nawierzchni jezdni przeszła ul. Strzelecka i rejon ul. Stalmacha. Rodzaj budulca jest taki sam jak w przypadku wszystkich przebudowywanych w rejonie Rynku (m.in. Krakowskiej) ulic. W następnej kolejności w ramach rewitalizacji zabytkowego centrum miasta przebudowa czeka ul. Zamkową.

Nowa organizacja ruchu na ul. Stalmacha!

Strzelecka i Stalmacha: początek prac budowlanych

Przebudowa ul. Strzeleckiej i Stalmacha
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).