Niedziela, 26 marca 2023r. | Imieniny: Larysy, Emanyela, Teodora
Pokaż menu

Ruszyły prace przy Rynku

13 lutego, 2023

Temperatury wzrosły, więc na ul. Górniczej (od Rynku do ul. Mlecznej) i Jurczyka na powrót ruszyły prace.

Firma, która wygrała rozpisany przez miasto przetarg, usuwa nawierzchnię z jezdni i chodników. Podobnie jak na innych uliczkach wokół Rynku – jezdnie, chodniki, krawężniki wykonane będą z kamiennej kostki.

W niektórych miejscach, przed zmianą nawierzchni, wymienione będą też sieci gazowe, powstaną przyłącza ciepłownicze.

Przepraszamy za utrudnienia. O kolejnych etapach prac będziemy informować.

Przypomnijmy, że w ramach rewitalizacji zabytkowego centrum miasta m.in. przebudowano w całości lub w części ul. Strzelecką, Stalmacha, Zamkową, Bondkowskiego, Mleczną.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).