Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Rynek i starówka: przebudowa postępuje w kilku miejscach!

05 kwietnia, 2023

Kilka dni po ściągnięciu starej nawierzchni na Placu Gwarków przy Dzwonnicy Gwarkowskiej zaczęło się już układanie granitowej kostki.

Na północnej stronie Placu jest już położona, podobnie ja na ul. Gliwickiej od ul. Dolnej. Układanie bruku postępuje także na ul. Jurczyka. W międzyczasie budowlańcy ściągnęli też nawierzchnię na odcinku ulicy Górniczej pomiędzy Mleczną a Bondkowskiego, dlatego ruch kołowy w tym miejscu nie jest możliwy.

Za utrudnienia przepraszamy.

Centrum i starówka: przebudowa chodników i dróg postępuje!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).