Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Sadzimy drzewa – kolejne już w ziemi

01 lipca, 2020

12 cisów i 9 jałowców przy rondzie Blachnickiego,16 buków w strefie inwestycyjnej przy ul. Polnej w Lasowicach oraz 1 platan w parku przy ul. Morcinka w Starych Tarnowicach to kolejne miejskie nasadzenia drzew. Wcześniej dwie lipy stanęły przy ul. 9 maja, kolejne buki, lipy i platan przy Placu Wolności i ul. Sienkiewicza.

Na tym nie koniec “zielonych” prac miejskich. Nowe kwiaty i krzewy pojawiły się także przy ul. Tylnej i Krakowskiej.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).