Poniedziałek, 26 lutego 2024r. | Imieniny: Miroslawa, Aleksandra
Pokaż menu

Sadzimy drzewa

22 czerwca, 2020

Trzymetrowa magnolia przy budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Sienkiewicza, oraz pięciometrowe lipa i klon na Placu Wolności to efekt dzisiejszych prac nasadzeniowych w mieście.

Na dzisiejszych trzech drzewach jednak nie koniec prowadzonych przez Urząd Miejski nasadzeń: kolejne planowane są w najbliższym czasie przy terenie inwestycyjnym przy ul. Polnej, ul. 9 maja oraz na Osiedlu Przyjaźń  na terenie rekreacyjnym w rejonie ul. Morcinka.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).