Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Sadzimy drzwa: dwie lipy już stoją!

24 czerwca, 2020

Dwe lipy stanęły wczoraj (23.06) przy ul. 9 maja, dziś służby miejskie nasadzą kolejnych 16 – tym razem buków – na terenie inwestycyjnym przy ul. Polnej

Wcześniej przy ul. Sienkiewicza posadzono magnolię, lipa i klon pojawiły się z kolei na Placu Wolności. Wkrótce platan stanie także w Starych Tarnowicach na terenie rekreacyjnym w rejonie ul. Morcinka.

Sadzimy drzewa

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).