Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Silver Concerto w Tarnowskich Górach!

04 listopada, 2020

Pamiętajcie ubiegłoroczny koncert Silver Concerto w Filharmonii Śląskiej? Wiele osób bardzo chciało wybrać się na to niepowtarzalne widowisko, ale nie dla wszystkich wystarczyło biletów. Teraz jest okazja, żeby nadrobić zaległości i to w Tarnowskich Górach!

Silver Concerto - Grafika informacyjna

W niedzielę 22 listopada o godz. 18.00 Centrum Współczesnej Muzyki Klawesynowej im. Elżbiety Chojnackiej wspólnie z  Pałacem w Rybnej organizuje ostatni koncert z cyklu “Muzyka w obrazie. Obraz w dźwięku”, który rozpocznie się utworem Adam Wesolowski “Silver concerto” na klawesyn i dźwięki Zabytkowa Kopalnia Srebra – obiekt światowego dziedzictwa Unesco i Sztolnia Czarnego Pstrąga – obiekt światowego dziedzictwa Unesco
Utwór (czteroczęściowy) w pełnej wersji został skomponowany w 2019 roku na zamówienie Miasta Tarnowskie Góry , Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej i Pałacu w Rybnej.

Więcej: https://www.aleksandragajecka-antosiewicz.com/centrum-wspó…/

Cykl jako zadanie publiczne jest współfinansowany ze środków Gminy Tarnowskie Góry i Pałacu w Rybnej.
Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona.  Rezerwacje miejsc pod nr tel. 32 284 18 37

 

 

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).