Czwartek, 25 lipca 2024r. | Imieniny: Walentyny, Krzysztofa, Jakuba
Pokaż menu

Skarbki w odwiedzinach u Burmistrza

14 czerwca, 2023

Mistrzynie zielonego stołu siadły dzisiaj przy stole u Burmistrza Arkadiusz Czech.

Wizyta to pokłosie ostatnich sukcesów tenisistek stołowych MKS Skarbek. Zawodniczki niedawno zajęły II miejsce w Pucharze Polski w tenisie stołowym, a w miniony weekend przywiozły z Mistrzostw Polski worek medali.

Jak mówi Burmistrza Miasta Arkadiusz Czech „Każdy z nas „pykał w ping-ponga, a Was boi się cała Polska. Szacunek za osiągnięcia i ciężką pracę”.
Burmistrz pogratulował młodym tenisistkom, ich trenerom i opiekunom, którzy szlifują diamenty tarnogórskiego tenisa stołowego.????

„Teraz przed nami krótki odpoczynek, a następnie przygotowanie do nowego sezonu” powiedziały zawodniczki MKS Skarbek: Julia Bartoszek, Julia Tomecka oraz Klaudia Franaszczuk.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).