Poniedziałek, 22 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kai, Leonii, Sotera
Pokaż menu

Skatepark czynny od 18 maja!

14 maja, 2020

Od poniedziałku 18 maja będzie można – po przerwie – korzystać ze skateparku przy Hali Sportowej i Parku Wodnym. Telefoniczne rezerwacje ruszą już w sobotę 16 maja.

Dziś Agencja Inicjatyw Gospodarczych wykonała wczoraj na obiekcie przegląd techniczny , do jutra wykonane zostaną jeszcze na miejscu drobne poprawki nawierzchni.

Od soboty w godz. 12-19 będzie możliwość rezerwowania parku na godziny (na 45 minut). Na obiekcie obowiązywać limity: max 6 osób plus 1 trener na obiekcie, dezynfekcja rąk, a po każdej grupie także urządzeń.
Uwaga! W czasie deszczu park będzie zamknięty, a zabukowane godziny korzystania przepadają – nie będzie możliwości ich przesuwania.

Warunki korzystania ze Skateparku:

  1. Na terenie skateparku możliwe jest przebywanie w jednym czasie do 6 osób+trener.
  2. Weryfikacja ilości osób, wpuszczanie i wypuszczanie grupy przez personel AIG S.A.
  3. Rezerwacje telefoniczne pod nr tel. 512 281 969 w godzinach 12.00-19.00.
  4. Skatepark będzie otwarty codziennie od 12.00-19.00
  5. Wejścia o pełnej godzinie.
  6. Czas korzystania 45 min.
  7. Korzystający zobowiązany jest do dezynfekcji rak wchodząc i opuszczając obiekt.Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).