Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Śluby: nowe limity uczestników

01 czerwca, 2020

Informujemy, że od 1 czerwca br. podczas uroczystości zawarcia związku małżeńskiego na sali ślubów może przebywać 12 osób. Są to państwo młodzi, świadkowie i 8 gości.

Przypominamy,  że nadal obowiązują środki bezpieczeństwa: maseczki, dezynfekcja rąk oraz zachowanie odpowiedniego dystansu.

Osoby uczestniczące w uroczystości wchodzą do budynku urzędu miejskiego całą grupą, w ustalonej ilości i w wyznaczonym czasie, po opuszczeniu budynku przez osoby z poprzedniej uroczystości.




Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).