Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Spartakiada 2023: piłka i boule za nami

29 maja, 2023

Finały piłkarskie ponownie wygrał Pniowiec, w boule czekają nas jeszcze finały.

W niedzielnym finale turnieju piłkarskiego rozgranego w stadionie Tarnowiczanki Pniowiec wygrał ze Starymi Tarnowicami 3-0, a potem pokonał  Opatowice 5-2.

Na koniec Stare Tarnowice z Opatowicami  wygrał 5-4.
Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Pniowiec, drugie Stare Tarnowice , trzecie Opatowice.

 

W sobotę w ramach eliminacji turnieju w boule z grupy A awans wywalczyły dzielnice Śródmieście-Centrum i Bobrowniki Śląskie- Piekary Rudne, z grupy B natomiast Rybna i Pniowiec.

Półfinały i finały rozgrywek zaplanowano na sobotę 3 czerwca w Rybnej.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).