Poniedziałek, 20 marca 2023r. | Imieniny: Klaudii, Eufemii, Maurycego
Pokaż menu

Spartakiada Dzielnic 2022: Pniowiec najlepszy!

03 października, 2022

Po sześciu konkurencjach i wygraniu w sumie trzech z nich w rywalizacji dzielnic najlepsza okazała się ekipa z Pniowca.

Pniowczanie i pniowczanki okazali się najlepsi w ostatniej konkurencji XXV #SpartakiadyDzielnic czyli w sztafetowych biegach przełajowych rozegranych w Paku Miejskim. Zwycięska ekipa biegowa wystąpiła w składzie: Jakub Pietrzyk, Julia Siwy, Michał Fidelok i Sonia Klica.

Na drugim miejscu w biegach uplasowała się Rybna, trzecie miejsce zajęła Strzybnica. w klasyfikacji generalnej druga i trzecia dzielnica zamieniły się kolejnością, albowiem za Pniowcem znalazły się kolejno Strzybnica i Rybna.

Spartakiada Dzielnic – ostatnia prosta

 

Spartakiada Dzielnic: łucznictwo już za nami, piłkarze grają

 

Spartakiada 2022 – siatkówka plażowa

 

Spartakiada dzielnic – wędkarstwo już za nami

 

Spartakiada dzielnic 2022: boule dla Bobrownik!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).