Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Spartakiada: najszybciej pobiegła Strzybnica

19 czerwca, 2023

W biegach przełajowych najlepsza Strzybnica! Na dystansie sztafety 4×1000 drugie miejsce zajęły Stare Tarnowice, trzecia była reprezentacja Pniowca.

Po pięciu konkurencjach spartakiady trzy czołowe miejsca zajmują: Pniowiec, Stare Tarnowice i Rybna. Kolejne zawody w siatkówce plażowej odbędą się 26 sierpnia na obiekcie UKS ,,Unia” w Strzybnicy.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).