Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Spartakiada: siatkówka plażowa rozegrana

28 sierpnia, 2023

Repty Śląskie, Strzybnica, Pniowiec i Bobrowniki Śląskie-Piekary Rudne to kolejność drużyn w rozegranym w sobotę w Strzybnicy turnieju siatkówki plażowej.

Była to już szósta konkurencja w ramach tegorocznej Spartakiady Dzielnic. Do rozegrania zostały jeszcze koszykówka, dart, siatkówka halowa i skat. Na czele tabeli jest w tej chwili Pniowiec.
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).