Piątek, 17 września 2021r. | Imieniny: Franciszka, Roberta, Justyna

Spisz się w Parku Wodnym!

04 sierpnia, 2021

6 sierpnia od 15:00 do 18:00 oraz 7 sierpnia od 10:00 do 13:00 w Park Wodny Tarnowskie Góry będzie dyżurował rachmistrz.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.
Przypominamy, że również 8 sierpnia odbędzie się kolejne Śniadanie na Polanie”, na którym oprócz cyklicznych śniadaniowych atrakcji tym razem będziemy również gościć spisową ekipę z Urząd Statystyczny w Katowicach 💙 uzbrojoną w rachmistrzów, którzy pomogą mieszkańcom Tarnowskich Gór w spełnieniu obowiązku spisowego.
Wypatrujcie ich w Parku Miejskim podczas Śniadania na Polanie. Będą do waszej dyspozycji od godziny 9:00 do godziny 14:00. Przybywajcie !

Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.