Środa, 29 marca 2023r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego
Pokaż menu

Spisz się w Ratuszu!

20 lipca, 2021

Uwaga, uwaga! 24 lipca od 10:00 do 20:00 w tarnogórskim Ratuszu będzie można spisać się w #NarodowymSpisiePowszechnym2021. W tę sobotę w budynku Ratusza dyżurować będzie rachmistrz.

Spisz się w Ratuszu! Infografika NSP 2021

Wszystkie osoby, które z różnych powodów nie mogą spisać się w obowiązkowym samospisie lub telefonicznie, mają po raz kolejny możliwość spisania się z rachmistrzem już w tę sobotę. Będzie na Was czekał od godziny 10:00 do godziny 12:00 w Ratuszu. Pamiętajcie NSP 2021 trwa tylko do 30 września 2021 roku. Nie czekajcie do ostatniej chwili.

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Więcej informacji o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 na stronie https://spis.gov.pl/
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).