Piątek, 16 kwietnia 2021r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Spotkanie online z burmistrzem

05 marca, 2021

Wspólnie z Izbą Przemysłowo – Handlową w Tarnowskich Górach zapraszamy na spotkanie online z Piotrem Skrabaczewskim, zastępcą burmistrza ds. gospodarczych.

Tematem wydarzenia są: Inwestycje w mieście planowane na najbliższe 12 miesięcy,
ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji w mieszkalnictwo, budownictwo i infrastrukturę miejską.
Termin:  11 marca 2021 roku
Godz. 11:00
Gdzie? platforma ZOOM
Pan Burmistrz chętnie odpowie na szczegółowe pytania przedsiębiorców odnośnie głównego tematu.
W celu przesłania pytania oraz zapisania się na wydarzenie prosimy o wysłanie zgłoszenia na  iph@tarnowskiegory.com.pl (w przypadku zapisania zawierającego: imię i nazwisko, firmę, adres mailowy na który mają zostać wysłane dane do logowania).Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).