Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Spotkanie z prof. Balcerowiczem odwołane

05 grudnia, 2022

Uwaga! Zaplanowane na 6 grudnia w Tarnogórskim Centrum Kultury spotkanie z prof. Leszkiem Balcerowiczem zostało odwołane z przyczyn niezależnych od organizatorów. Nowy termin spotkania z byłym ministrem finansów i byłym prezesem Narodowego Banku Polskiego, ojcem polskiego cudu gospodarczego lat 90. podamy w późniejszym czasie.

Darmowe wejściówki pobrane w Tarnogórskim Centrum Kultury zachowują ważność.

 

 
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).