Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Śrybne Gwarki rozdane!

28 sierpnia, 2023

rybne Gwarki, czyli nagrody Burmistrza Tarnowskich Gór dla wyróżniających się firm z terenu miasta powędrowały do Tomasza Piekarskiego, założyciela firmy Strong PC oraz przedstawicieli Centralnego Biura Konstrukcji Kotłów SA i spółki Transcomplex Service.

Nagrody wręczono w Pałacu w Rybnej, gdzie w sobotę odbyła się coroczna gala Izby Przemysłowo-Handlowej w Tarnowskich Górach.
Firma Strong-PC to oczywiście branża IT, Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów SA jest obecne w tarnogórskim biznesie od ponad 75 lat, z kolei spółka Transcomplex zajmuje się m.in. specjalistycznym transportem pasz, prowadzi też stacje kontroli pojazdów.
– Wielkie brawa dla Państwa! Życzę dalszego stabilnego rozwoju i wielu kolejnych sukcesów – powiedział wręczając statuetki burmistrz Arkadiusz Czech.
Złotą honorową odznakę dla osób spoza izby, za współpracę i partnerstwo Prezydium Rady IPH jednogłośnie przyznało Bartoszowi Skawińskiemu, Zastępcy Burmistrza Tarnowskich Gór ds. Gospodarczych.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).