Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Stalmacha: uwaga – nowa organizacja ruchu na czas remontu!

01 października, 2020

W związku z realizacją kolejnego etapu przebudowy ul. Stalmacha (wymiana jezdni i chodników) dziś zmieniła się organizacja ruchu w powyższym miejscu. Jeździć do po nowemu będziemy przynajmniej miesiąc.

Nowa organizacja ruchu obejmuje:

  • wyłączenie z ruchu całej ul. Stalmacha (zachowano dojazd do pierwszego parkinu),
  • ruch dwukierunkowy na ul. Strzeleckiej na odcinku od Stalmacha do Rynku – bez możliwości postoju,
  • ruch dwukierunkowy na całości ul. Tylnej.

W pierwszych dniach, kiedy jeszcze kierowcy bardzo często jeżdżą na pamięć, w kierowaniu ruchem pomagać będzie Straż Miejska. Taki stan rzeczy potrwa co najmniej miesiąc – prosimy kierowców o cierpliwość!
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).