Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Stare Tarnowice: zasadźmy razem park!

24 września, 2020

Tarnogórskie Święto Drzewa z uwagi na covid odbędzie się w tym roku w innej formule. Na skwerze przy ul. Morcinka w Starych Tarnowicach, w sobotę 17 października o godz. 10.00, tarnogórzanie posadzą 35 drzew. Będzie to pierwszy etap zazieleniania terenu, który urządzony został w minionym roku – powstał tu amfiteatr, alejki i mała architektura.

Udział w akcji wymaga wcześniejszego telefonicznego zgłoszenia. Zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Kultury, Turystyki i Promocji Miasta, w terminie do 9 października 2020 r. Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko osoby chętnej do udziału w akcji lub w przypadku grup osób imię i nazwisko przedstawiciela grupy. Telefony do wydziału: 32 39 33 847, 32 39 33 848, 32 39 33 831. 

Uczestnicy akcji zobowiązani są do posiadania własnych narzędzi (szpadel, wiadro) niezbędnych do posadzenia drzewa. W zamian będzie można nadać imię samodzielnie posadzonemu drzewu. 

Zapraszamy! 

Regulamin akcji w załączeniu.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).