Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

STAŚ zaprasza na dodatkowe warsztaty artystyczne

04 września, 2020

Ze względu na duże zainteresowanie prowadzonymi przez Stowarzyszenie Artystów Śląskich warsztatami w ramach cyklu “Tarnogórskie klimaty” twórcy zapraszają w najbliższą sobotę – 5 września na zajęcia dodatkowe. Odbędą się one jak dotychczas w Kościele Zbawiciela na Rynku a tematem będzie malowanie suchą pastelą.

Organizatorzy proszą o przyniesienie własnych maseczek i zachowanie bezpiecznego dystansu podczas trwania warsztatów, resztę zapewnia organizator.

Pliki do pobrania
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).