Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Stowarzyszenie „Serdeczni” ma 25 lat

06 czerwca, 2023

Czy w ciągu 25 lat można zmienić świat? Czy przez 25 lat można oddawać innym serce i mieć je jeszcze do dalszego rozdawania? Dla Stowarzyszenia „Serdeczni”, ale również dla nas – mieszkańców, pracowników urzędu, przyjaciół – odpowiedź jest prosta: tak, można! – napisał Burmistrz Arkadiusz Czech w liście gratulacyjnym dla Stowarzyszenia „Serdeczni” z okazji jego ćwierćwiecza.

Stowarzyszenie integruje i wspiera osoby z niepełnosprawnością i ich rodziny. „Serdeczni” to dla wielu cały świat: dom, świetlica, zabiegi, półkolonie, turnusy rehabilitacyjne, opieka, wspólna zabawa, świętowanie, tworzenie. To wszystko organizuje, na to fundusze zdobywa stowarzyszenie.

Z okazji jubileuszu prezes „Serdecznych” Gabriela Kowalska odebrała złotą Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego.

„Serdeczni”, dziękujemy za oddawanie serca, za to, że jesteście.

A na kolejne lata życzymy: bądźcie nadal prawdziwym sercem naszego miasta!

Informacje o „Serdecznych”, działalność oraz ich numer konta: http://www.serdeczni.tgory.eu/pages/1.5.php

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).