Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Szachiści UKS G4 zakończyli cykl, ale nie sezon!

20 czerwca, 2023

W piątek w Starych Tarnowicach odbył się ostatni turniej w cyklu Grand Prix XX. Rozgrywki trwały od lutego i złożyły się z pięciu indywidualnych turniejów.

Na koniec wyróżniono i nagrodzono najbardziej wytrwałych szachistów. W załączeniu kilka pamiątkowych zdjęć z zakończenia XX Grand Prix wraz z zachęceniem wszystkich miłośników gry królewskiej do udziału w grupie otwartej (bez ograniczeń wiekowych). Treningi odbywają się w siedzibie klubu (przy ul. Janasa 11) w każdy piątek w godzinach 18.00-20.00. Tel. kontaktowy: 501 435 268.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).