Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Sztangiści z Tarnowskich Gór ponownie na podium!

07 sierpnia, 2023

We Francji zakończyły się Mistrzostwa Europy w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym.

Podczas zawodów zaprezentowali się reprezentaci Tarnowskich Gór.

Mikołaj Kowalik startował w kategorii 120 kg. Po trzech próbach udało mu się stanąć na podium i osiągnąć drugie miejsce. Wyprzedził go tylko Węgier Janos Cserna, a za Polakiem uplasował się Szwed Nicklas Karlsson.

Katarzyna Kowalik startowała w wyciskaniu sprzętowym w kat. Masters II do 76 kg, gdzie stanęła na najwyższym podium w Mistrzostwach Europy w Wyciskaniu Sztangi Leżąc! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Galeria
Gmina Tarnowskie Góry
Tarnowskie Góry leżą w środkowo-południowej części powiatu tarnogórskiego. Przez miasto przepływa m.in. Stoła (przez Lasowice, Sowice i Strzybnicę), Drama (przez Repty Śląskie) i struga Pniowiec (przez dzielnicę Pniowiec). Miasto leży na skraju Niziny i Wyżyny Śląskiej. Tarnowskie Góry są głównym miastem Garbu Tarnogórskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel Serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).